O nás

     Vítejte na webové prezentaci společnosti SolarCo s.r.o.

     Jsme společnost zabývající se přípravou, projekcí a realizací projektů, popř. poradenstvím v sektoru energetiky se zaměřením na obnovitelné zdroje, především pak v oblasti solárních technologií.

     Společnost SolarCo s.r.o. byla založena v roce 2009. Jejímu vzniku předcházela více jak roční zodpovědná a usilovná příprava, především pak podílení se na externích projektech, sbírání zkušeností, zlepšování našich vědomostí a dovedností.

     V současné době máme za sebou celou řadu úspěšně zrealizovaných fotovoltaických projektů, které dodávají čistou elektrickou energii do distribuční sítě nebo pro vlastní užití v České republice i Velké Británii. Již od počátku naší činnosti razíme filozofii osobního přístupu k zákazníkovi, klademe důraz na co nejkvalitnější provedení s následnou adekvátní kontrolou celého projektu.

     Nepatříme mezi společnosti, které by se zaměřovaly pouze na co největší počet projektů bez možnosti osobního a zodpovědného přístupu ke klientovi. Nezaměstnáváme ani žádné obchodní zástupce. V rámci každého realizačního týmu působí vždy jeden z jednatelů společnosti tak, aby byla celá instalace od jejího počátku po závěrečné napojení do sítě pod důkladnou a odbornou kontrolou a klient měl vždy za jakýchkoli okolností možnost kontaktovat kompetentní osobu.

     V roce 2010 jsme realizovali množství projektů výhradně na území České republiky. Všechny byly schváleny a uvedeny do provozu. Referenční fotografie naleznete zde.

   V roce 2011 jsme se, z důvodu stop-stavu v ČR, zaměřili na zahraniční trhy. A to konkrétně na Velkou Británii, kde se nám podařilo úspěšně prorazit s naší filozofií (více zde).

     Situace na českém trhu se však postupně začíná měnit a už nyní je možné v omezené míře připojovat fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě.  Na základě současných výkupních cen a cen instalovaných fotovoltaických technologií jsme schopni potenciálnímu zákazníkovi nabídnout kvalitní produkt který bude nejen šetrný k životnímu prostředí, ale bude zároveň samotnému zákazníkovi prospěšný, nehledě na jeho snadno předvídatelnou návratnost, potažmo rentabilitu.

     Velice rádi pomůžeme fyzickým i právnickým osobám v celé České republice zvyšovat nezávislost na centrálních distributorech energií směrem k úsporám jednak finančních zdrojů klienta, ale také k ochraně našeho společného životního prostředí. 

     Naše služby jsou prověřeny velkým množstvím zákazníků jak v České republice, tak i ve Velké Británii. 

     V případě Vašich otázek nás, prosím, kontaktujte na telefonních číslech a emailových adresách uvedených v sekci Kontakty