Výhody solárních systémů

Solární systém je výhodný i pro Vás!

Návrhy solárních systémů s řešením technické i ekonomické problematiky včetně cenového rozpočtu pro vás uděláme samozřejmě zdarma. Takže budete vědět, do čeho jdete!

Investice do kvalitního solárního https://viagrageneriquefr24.com systému je určitě výhodná. Od okamžiku nainstalování jste zcela nezávislí na pohybu cen jiných energií a už jen šetříte. Po uplynutí doby návratnosti dokonce vyděláváte a to tím více, čím jsou dražší ceny jiných energií! Samozřejmě je nutné, aby solární systém přežil svou vlastní dobu návratnosti. Naše solární kolektory i ostatní komponenty solárních systémů jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů zaručujících dlouhodobou životnost. O kolektorech a komponentech solárních systémů naleznete více informací v sekci katalog.

Další výhody

Stát má zájem na tom, aby se užitková voda ohřívala a vytápělo se ekologickým způsobem. Proto finančně participuje na solárních investicích.
Pro rok 2003 vyhlásil pro fyzické osoby následující program podpory:

  • Použití solárních systémů pouze pro celoroční přípravu teplé vody – příspěvek až do výše 30%, maximálně však 50 000 Kč
  • Použití solárních systémů pro celoroční přitápění a přípravu teplé vody – příspěvek až do výše 50%, maximálně